EE

helk*

 

Laupäeval külastasin esmakordselt ERMi, pean tunnistama, et skandinaavialikult avara ja minimalistliku arhitektuuriga etno-digi kombo mõjus väga koduselt, just see, mida võiks eeldada.
Niisiis, helk* ja helkurid. Kui meil toonitatakse pidevalt helkuri olulisust, siis jääb mind alati painama asjaolu, et see näeb välja nagu… helkur, ühesõnaga mitte alati kõige esteetilisem detail. Samal ajal kaalub turvalisuse asjaolu kindlasti esteetika poole üles, nõus, eriti nendes piirkondades, kus tänavavalgustust on vähem kui peaks. Lisaks sellele on Eestis enamasti pime, isegi kui kevad on lähenemas.
Õnneks, suureks õnneks! on Eestis leiutatud alternatiive, mis mind ja ülejäänud esteetika-, stiili- ja disainisõltlasi kergendatult ohkama panevad. Tõsi, disain maksab rohkem kui tavaline alternatiiv (ERMis sai helk* tooted 14€ eest), ent kui see tähendab, et eelnimetatud minusugused esteetikasõltlased ei mõtle enam pimedatel õhtutel mantlit selga pannes “Kas helkida või mitte?”, siis on tegemist igati väärt investeeringuga! Kes ütles, et turvalisus ja disain ei käi helkuri näol käsikäes, ei ole ilmselgelt tutvunud helk* toodetega!

 

 

ERMi poe valikus on lisaks piltidel olevatele ka pääsuke jm kujundid. Kodulehel http://helkstore.eu on lai tootevalik ning ühe helkiva ehte hinnaks on 12€.

Leave a Reply

Your email address will not be published.